Stitek MU Ústřední knihovna Přírodovědecké fakulty logo Ústřední knihovny Přírodovědecké fakulty

Po – Čt: 9.00 – 18.00

Pá: 9.00 – 15.00

(+420) 549 492 478

knihovna@sci.muni.cz

Úvod Mapa stránek Aleph

O knihovně

Dílčí knihovny

Dílčí knihovny nejsou součástí Ústřední knihovny, jejich knihovní fondy jsou dislokovány dle uvedených adres. Podléhají pravomoci příslušných vedoucích pracovišť Přírodovědecké fakulty. Ústřední knihovna vede dílčí knihovny metodicky v oblasti dodržování standardů knihovnické práce a zákona číslo 257/2001 Sb. (knihovnický zákon).

Metodická pomoc dílčím knihovnám

Ústřední knihovna je odborným knihovnickým pracovištěm, které na Přírodovědecké fakultě poskytuje kromě služeb uživatelům i metodickou pomoc při vedení dílčích knihoven pracovišť PřF.

Profesionální knihovníky dílčích knihoven školí ÚK ve standardech knihovnické činnosti, především v katalogizační činnosti, kontroluje kvalitu jejich záznamů v elektronickém katalogu PřF.

Povinnosti dílčích knihoven jsou vyjádřeny v příloze Knihovního řádu.

Formuláře k činnosti dílčích knihoven:

Jiná pracoviště

Mapovna