Podpora Ph.D. studia

16. 10. 2023

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční podzimní semináře pod záštitou Ústřední knihovny Přírodovědecké fakulty. V letošním roce jsme připravili pět událostí, s tématy především pedagogickými a karierními, které by Vám měly pomoci rozšířit potřebné kompetence, obohatit Váš osobnostní rozvoj a obecně podpořit Vaši snahu dosáhnout doktorského statusu.Zároveň bychom Vás rádi pozvali i na semináře pro doktorandy, které pořádá Ústřední knihovna FF a spolupořádá Ústřední knihovna PedF. Většina těchto seminářů je vhodná pro všechny doktorské studenty napříč obory.Doufáme, že semináře Vám pomohou ve Vašem doktorském studiu a práci v akademickém prostředí.Těšíme se na viděnou v knihovně či na seminářích.

Přihlášení a více informací

Přehled všech článků